Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


2 posters

  Michaelo Jacksono gydytojas delsė kviesti paramedikus, nes slėpė vaistus

  MJ4ever
  MJ4ever
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : Seniai

  Female Cancer Buffalo
  Pranešimų skaičius : 202
  Taškai : 432
  Reputatacija: : 11
  Birthday : 1997-06-27
  Join date : 2010-01-30
  Age : 26
  Miestas : In The Sky With Sun.
  Job/hobbies : MJ,šokiai ,muziką ,grojimas
  Humor : Gyveno kartą mergaitė.Taip jei ir reikia.

  Michaelo Jacksono gydytojas delsė kviesti paramedikus, nes slėpė vaistus Empty Michaelo Jacksono gydytojas delsė kviesti paramedikus, nes slėpė vaistus

  Rašyti by MJ4ever Tr. 03 24, 2010 7:51 pm  Michaelo Jacksono gydytojas nustojo gaivinti mirštančią popžvaigždę ir delsė skambinti greitajai pagalbai, nes slėpė įkalčius, praneša News.yahoo.com.

  Pranešama, kad Conradas Murray’us liepė M. Jacksono padėjėjui Alberto Alvarezui rinkti po namus išmėtytus įvairius vaistus ir delsė skambinti greitajai pagalbai. Po poros dienų policija aptiko miegamojo spintoje maišelį su vaistais – stipriu anestetiku propofoliu ir kitais raminamaisiais. Nuo jų perdozavimo popkaralius ir mirė.

  Kaip savo liudijime teigė A. Alvarezas, pernai birželio 25 d. jis buvo pakviestas į M. Jacksono miegamąjį. Pamatęs be sąmonės gulintį dainininką, prie kurio kojos buvo prijungta lašelinė, jis C. Murray‘aus paklausė, kas nutiko. A. Alvarezo teigimu, gydytojas atsakė, kad atlikėjo organizmas netikėtai sureagavo į vaistus. M. Murray‘us tuo metu gaivino dainininką burna į burną. Į kambarį įėjo M. Jacksono vaikai Prince'as ir Paris ir pradėjo verkti išvydę mirštantį tėvą.

  A. Alvarezas buvo apklaustas iš viso du kartus. Pirmą kartą jis neminėjo fakto, kad, nustojęs gaivinti dainininką, C. Murray‘us puolė slėpti vaistus, tačiau po dviejų mėnesių savo parodymus jis pakeitė. A. Alvarezas, antrą kartą duodamas parodymus, sakė, kad gydytojas ėmė slėpti vaistus ir nustojo gaivinti mirštantį dainininką. A. Alvarezas padėjo C. Murray‘ui pripildyti krepšius vaistų buteliukais. Kol šis darbas nebuvo baigtas, gydytojas neskambino greitajai pagalbai.

  A. Alvarezo ir dar dviejų liudininkų, asistento Michaelio Amiro Williamso bei vairuotojo ir asmens sargybinio Faheemo Muhammado, liudijimai lems C. Murray‘aus likimą teisme, nes tik jie dar buvo su gydytoju kambaryje, kuriame mirė M. Jacksonas.

  50 metų M. Jacksonas pasamdė C. Murray‘ų, kad šis būtų jo gydytojas per pasiruošimą grįžtamiesiems koncertams. Los Andželo koroneris teigia, kad M. Jacksono mirtis yra žmogžudystė, įvykdyta su per didele propofolio doze, sumaišyta su dar dviem raminamaisiais.

  57 metų kardiologas Murray‘us sako buvęs šalia dainininko, kai šis mirė, tačiau nedavęs jam jokių vaistų, galėjusių sukelti popkaraliaus mirtį.

  M. Jacksono asistentas M. A. Williamsas savo parodymuose teigė, kad ligoninėje, kai buvo konstatuota M. Jacksono mirtis, jis matė C. Murray‘ų verkiantį. Jis paprašė M. A. Williamso nuvežti jį į popkaraliaus namus. Tačiau jis atsisakė įvykdyti šį gydytojo norą.
  Apie galimą C.Murray'aus kaltę prabilta iš karto po M. Jacksono mirties, tačiau oficialūs kaltinimai buvo pateikti tik 2010 metų vasarį. C. Murray'us kaltę neigia.

  IEVA
  IEVA
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : 2009-06-26
  Female Sagittarius Dog
  Pranešimų skaičius : 451
  Taškai : 900
  Reputatacija: : 7
  Birthday : 1994-12-16
  Join date : 2010-01-30
  Age : 29
  Miestas : ŽŽM
  Job/hobbies : MJ klipai, dainos
  Humor : Neturiu :D

  Michaelo Jacksono gydytojas delsė kviesti paramedikus, nes slėpė vaistus Empty Re: Michaelo Jacksono gydytojas delsė kviesti paramedikus, nes slėpė vaistus

  Rašyti by IEVA Kv. 03 25, 2010 2:32 pm

  omg Nustebau Vekiu

   Dabar yra Št. 05 25, 2024 3:13 am