Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


2 posters

  M.Jacksono relikvijų parodoje " Lifetime Collection" alpo gerbėjai

  avatar
  Liberian Girl
  Naujokas
  Naujokas


  MJ fanas nuo: : domejausi nuo 2009 birzelio 25 d.
  Aquarius Tiger
  Pranešimų skaičius : 10
  Taškai : 12
  Reputatacija: : 0
  Birthday : 1998-02-17
  Join date : 2010-06-05
  Age : 26
  Miestas : Vilnius
  Job/hobbies : Tenisas,MJ muzika ir klipai,sokti.
  Humor : m. nzn. ;D

  M.Jacksono relikvijų parodoje " Lifetime Collection" alpo gerbėjai Empty M.Jacksono relikvijų parodoje " Lifetime Collection" alpo gerbėjai

  Rašyti by Liberian Girl Sk. 06 06, 2010 8:26 am

  Kai kurie ištikimiausi M.Jacksono gerbėjai neslėpė jausmų ir alpo iš susijaudinimo, apžiūrinėdami parodos "Viso gyvenimo kolekcija" (Lifetime Collection) ekspoziciją viename parodų centre netoli Tokijo televizijos bokšto.

  Šioje parodoje eksponuojama apie 300 dainininkui priklausiusių daiktų, tarp jų sceninių kostiumų ir aksesuarų, tokių kaip nuo M.Jacksono įvaizdžio neatsiejamos kristalais nusagstytos pirštinės.

  "Matydama jo relikvijas, atgaivinu savo prisiminimus apie Michaelą, - sakė apsiašarojusi 49 metų Kimiko Sato, kalbėdamas apie pernai mirusį 50 metų dainininką. - Čia man pasirodė, jog jis tebėra gyvas."

  Tokijuje studijuojantis 21 metų Yu Tei (Ju Tei) iš Kinijos sakė: "Labai gaila, kad jo netekome. Man patinka visos jo dainos ir gyvenimo būdas. Jis buvo labai šaunus."

  Parodoje eksponuojami kostiumai ir kaukės, kurias M.Jacksonas ketino dėvėti per gastroles Londone, kurios turėjo įvykti pernai ir kurių dainininkas taip ir nesulaukė. Ten taip pat galima pamatyti plastikines dėžutes, kuriose būdavo laikomi uoliai repetavusio atlikėjo priešpiečiai jo paskutinėmis gyvenimo dienomis.

  Tarp kitų dainų eksponuojamas M.Jacksono antikvarinis pianinas; ženklas nuo jo rančos "Neverland" vartų, taip pat auksiniai diskai, žymintys milijonus parduotų įrašų, tokių kaip "Rockin' Robin," "Got To Be There," "Maybe Tomorrow" ir "I Want You Back".

  Pasak organizatorių, birželio 25 dieną tame parodų centre vyks M.Jacksono pirmųjų mirties metinių atminimo ceremonija. Jie taip pat nurodė, jog dalis iš šios parodos uždirbtos sumos bus skirta dainininko paveldo valdytojams ir jo vaikams.
  IEVA
  IEVA
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : 2009-06-26
  Female Sagittarius Dog
  Pranešimų skaičius : 451
  Taškai : 900
  Reputatacija: : 7
  Birthday : 1994-12-16
  Join date : 2010-01-30
  Age : 29
  Miestas : ŽŽM
  Job/hobbies : MJ klipai, dainos
  Humor : Neturiu :D

  M.Jacksono relikvijų parodoje " Lifetime Collection" alpo gerbėjai Empty Re: M.Jacksono relikvijų parodoje " Lifetime Collection" alpo gerbėjai

  Rašyti by IEVA Pen. 06 18, 2010 8:28 am

  Na, man rodos, ir aš taip pat būčiau reagavusi Vekiu

   Dabar yra Št. 05 25, 2024 3:01 am