Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


2 posters

  Koroneris atskleidė naujų detalių apie Michaelo Jacksono mirtį

  MJ4ever
  MJ4ever
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : Seniai

  Female Cancer Buffalo
  Pranešimų skaičius : 202
  Taškai : 432
  Reputatacija: : 11
  Birthday : 1997-06-27
  Join date : 2010-01-30
  Age : 26
  Miestas : In The Sky With Sun.
  Job/hobbies : MJ,šokiai ,muziką ,grojimas
  Humor : Gyveno kartą mergaitė.Taip jei ir reikia.

  Koroneris atskleidė naujų detalių apie Michaelo Jacksono mirtį Empty Koroneris atskleidė naujų detalių apie Michaelo Jacksono mirtį

  Rašyti by MJ4ever Pen. 02 12, 2010 3:46 pm

  Michaelio Jacksono gydytojas Conradas Murray oficialiai kaltinamas popkaraliaus nužudymu, o Los Andželo koronerio autopsijoje sakoma, kad mirties priežastis – žmogžudystė, praneša Cnn.com.

  51 puslapio protokole yra rašoma, kad Jacksonas mirė nuo „ūmios propofolio intoksikacijos“.

  C. Murray sakė tyrėjams, kad jis suleido Jacksonui propofolio, stipraus anestetiko, kad padėtų dainininkui užmigti.

  Koronerio pakviesta anestiozologijos konsultantė Selma Calmes sakė, kad „nėra jokių žinių apie šio vaisto vartojimą nuo nemigos“, rašoma protokole. „Vieninteliai žinomi propofolio vartojimo atvejai namų sąlygomis susiję su piktnaudžiavimu vaistais, savižudybe, žmogžudyste ir nelaimingu atsitikimu. Atvejų, kai gydytojai skirdavo šį vaistą vartoti namuose, nėra žinoma.“  C. Murray, kuris buvo šalia Jacksono, kai jis mirė, kaltinamas netyčine žmogžudyste. Dainininkas pasisamdė gydytoją, kai ruošėsi savo sugrįžimo koncertams. Jis paskambino gydytojui birželio 25 dieną apie pirmą valandą nakties ir paprašė atvykti į jo namus.

  C. Murray sakė policijos pareigūnams, kad jis gydė M. Jacksoną nuo nemigos šešias savaites. Jis suleisdavo jam 50 miligramų propofolio, sumaišyto su anestetiku lipokainu, kiekvieną naktį. C. Murray sakė policijai, kad jis jaudinosi, jog dainininkas tampa priklausomas nuo šio vaisto, ir bandė jį įkalbėti nustoti jį vartojus. Dvi naktis prieš Jacksono mirtį C. Murray sakė įmaišęs į injekciją dar ir kitų vaistų, kad šie padėtų jam užmigti.

  S. Calmes teigė, kad propofolis buvo skirtas M. Jacksonui nesant rekomenduojamiems simptomams. Be to, šie vaistai turi būti skiriami anestiozologo, o C. Murray yra kardiologas.

  Taip pat ji pažymėjo, kad leidžiant propofolį pacientas visada turi gauti papildomo deguonies. Deguonies balionas buvo rastas šalia M. Jacksono lovos, tačiau jį patikrinus po dainininko mirties, jis buvo tuščias.

  „Įvykio vietoje buvo rasti atidaryti buteliukai su likusiais nedideliais kiekiais propofolio. Rekomenduojama atidarytus šio vaisto buteliukus išmesti praėjus šešioms valandoms po jų atidarymo, kad būtų galima išvengti bakterijų atsiradimo“, – rašo S. Calmes autopsijos protokole.

  „Kiekis, kuris buvo rastas M. Jacksono organizme per toksikologinį tyrimą, lygus dozei, kuri naudojama anestezijai per sudėtingą operaciją.“ Per tokias operacijas „pacientai yra prižiūrimi anesteziologo, jų plaučiai nuolatos ventiliuojami“.

  Konsultantė taip pat pastebi, kad dainininko organizme buvo rasta lorazepamo, stipraus antidepresanto, kuris galėjo padidinti propofolio poveikį.
  Netyčine žmogžudyste kaltinamas gydytojas yra „itin retas atvejis“, sakė Bruce'as Cranneris, Naujojo Orleano advokatas medicininėms byloms. Jis sakė, kad prokurorams gali pavykti įrodyti netyčinę žmogžudystę, jei jie surinks pakankamai įrodymų, jog C. Murray nesiėmė visų reikalingų atsargumo priemonių prieš suleisdamas M. Jacksonui propofolio.
  IEVA
  IEVA
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : 2009-06-26
  Female Sagittarius Dog
  Pranešimų skaičius : 451
  Taškai : 900
  Reputatacija: : 7
  Birthday : 1994-12-16
  Join date : 2010-01-30
  Age : 29
  Miestas : ŽŽM
  Job/hobbies : MJ klipai, dainos
  Humor : Neturiu :D

  Koroneris atskleidė naujų detalių apie Michaelo Jacksono mirtį Empty Re: Koroneris atskleidė naujų detalių apie Michaelo Jacksono mirtį

  Rašyti by IEVA Pen. 03 12, 2010 9:09 am

  nu jo. Ačiū už vertimą Merkiu akį

   Dabar yra Tr. 05 29, 2024 8:50 pm