Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


3 posters

    Maiklas Jacksonas siunčia žinutę

    avatar
    Ajjjste
    Naujokas
    Naujokas


    MJ fanas nuo: : ****
    Pranešimų skaičius : 1
    Taškai : 3
    Reputatacija: : 0
    Join date : 2010-03-07

    Maiklas Jacksonas siunčia žinutę Empty Maiklas Jacksonas siunčia žinutę

    Rašyti by Ajjjste Sk. 03 07, 2010 4:41 pm

    Naujausios žinios: Maiklas Jacksonas siunčia žinutę savo fanams- Aš esu gyvas!

    Michael Jackson yra gyvas ir nusiuntė stulbinančią žinutę savo fanams , “aš pamatysiu jus visus kitą liepą mano pasauliame ture – aš myliu jus visus!” Michael Jackson yra ir buvo gyvas , sako artimas draugas.
    Tai žodžiai senų laikų draugių Cassandra Gretchen-Sims, .Ji sako, “Michael suplanavo tai kaip fantazija – istorija asmens, kuriuo jis yra ir asmuo, kuriuo jis nori būti, ir tai apėmė mirtiną apgaulę, kuri praranda prasmę iš tikrųjų šiandien.” Gretchen-Sims, 52, taip pat praneša, kad prieš daugelio tikėjimą, Jacksonas “yra visas vyras su visiškai normaliais ir sveikais seksualiniais norais ir poreikiais .” Tai yra bombos atskleidimas, kad, ji kovoja, “turi išsklaidyti gandus apie jo psichologinį ir emocionalų makiažą. “Michael Jackson nėra, nei kada nors buvo pedofilas ar vaikų tvirkintojas . Jis yra nuostabus ir visiškai vyriškas … puikus tėvas ir geras žmogus. “Aš kalbu su juo beveik kasdien,” Gretchen-Sims, kalbanti iš buto Paryžiuje, Prancūzija, tęsė, prisidėdama:“ Jis buvo tylus apie savo grįžimą iki dabar. “Jis pasveiksta ir gyja nuo pakenkimo jo sveikatos, sukeltos jo žvaigždės. “Jis pasakė, kad aš ‘pasakyčiau kiekvienam, pasakyčiau visiems mano fanams , kad istorijos jo piktnaudžiavimo narkotikais ir polinkio ’liūdnai, yra teisingi. Bet aš nesu negyvas. Aš pasidarau stipresnis, ir farmakologinis yra už manęs. Aš niekada neimsiu kito narkotiko, ne net aspirino. Pasakykite mano fanams , kad aš atsiprašau už tai, kad per mane jie patyrė tiek daug liūdesio ir sąmyšio. “‘Sako jiems, kad aš turėjau padaryti tai. Aš neturėjau jokio pasirinkimo. Jei aš bučiau koncertaves Londone , aš būčiau miręs tikrai. Aš dėkoju Dievui už tai jog jis padėjima pamatyti matyti šviesą. Aš pamatysiu jus visus kitą birželį mano pasauliniame ture – didžiausiame ture , kurį pasaulis kada nors matė , didesnis negu Trileris, didesnis negu Beatles ir sujungtos Rolling Stones. ’” Gretchen-Sims atsisakė pasakyti, kur Michaelas yra esantis, bet žodinėje klaidoje pažymėjo, kad “Rytų Europa yra saugiausia vieta …” manantis, kad jis yra – kaip ankstyvesni skelbti pranešimai – besislepiantis Rumunijoje, Vengrijoje ar galbūt net Rusijoje, kur reporteriai ir jo priešai būtų sunkiai spausti, kad surastų jį. “Aš noriu, kad kiekvienas žinotų, kad aš esu Maiklo pasiuntinė , bet aš neturiu nieko, kad įgyčiau finansiškai nuo to todėl, kad jis užmokėjo man iš anksto už mano darbą su juo prieš kelis metus – kuris yra už mūsų,” pasakė ji Jūsų Pasaulinį Pranešimą išimtinai. “Michaelas ir aš, taip pat, esame artimi kaip draugai. Aš niekada nepadaryčiau nieko, kad pasinaudočiau tuo, kas yra šventa pareiga tarp mūsų. “Jis pasakė, kad aš padaryčiau tvirtinimą, ir jis specialiai pasakė, kad aš padaryčiau tvirtinimą Jūsų Pasauliniam Pranešimui.
    ’“Jis naršo internete, ir jis iš tikrųjų gėrisi visomis žinutėmis nuo savo fanų.. Jis pasakė, kad jie ‘duoda man jėgą ir pripildo mane meilės. Pasakykite jiems, kad visa meilė, kurią jie siunčia man, aš siunčiu jiems atgal. Aš myliu savo fanus! ’” Gretchen-Sims sako kad net nepaisant to, kad ji ir Michaelas kalba “daug ir reguliariai,” ji neišduos jo tikėjimo ir aptars temą pasikalbėjimo ar planų, kuriuos jis galėtų turėti.
    Aš pasakysiu daugiau, kada Michaelas duos man žodį. Dabar, tik žinokite, kad jis yra daugus bei laimingas ir stiprėjantis su lyg kiekviena diena. “Jis sugrįš. Tai yra garantija.”
    IEVA
    IEVA
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : 2009-06-26
    Female Sagittarius Dog
    Pranešimų skaičius : 451
    Taškai : 900
    Reputatacija: : 7
    Birthday : 1994-12-16
    Join date : 2010-01-30
    Age : 29
    Miestas : ŽŽM
    Job/hobbies : MJ klipai, dainos
    Humor : Neturiu :D

    Maiklas Jacksonas siunčia žinutę Empty Re: Maiklas Jacksonas siunčia žinutę

    Rašyti by IEVA Pir. 03 08, 2010 3:49 pm

    Perdedu prie gandų, o čia kartais ne seniausioji?
    MJ4ever
    MJ4ever
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : Seniai

    Female Cancer Buffalo
    Pranešimų skaičius : 202
    Taškai : 432
    Reputatacija: : 11
    Birthday : 1997-06-27
    Join date : 2010-01-30
    Age : 26
    Miestas : In The Sky With Sun.
    Job/hobbies : MJ,šokiai ,muziką ,grojimas
    Humor : Gyveno kartą mergaitė.Taip jei ir reikia.

    Maiklas Jacksonas siunčia žinutę Empty Re: Maiklas Jacksonas siunčia žinutę

    Rašyti by MJ4ever Antr. 03 09, 2010 2:20 pm

    čia ji jau sena..
    IEVA
    IEVA
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : 2009-06-26
    Female Sagittarius Dog
    Pranešimų skaičius : 451
    Taškai : 900
    Reputatacija: : 7
    Birthday : 1994-12-16
    Join date : 2010-01-30
    Age : 29
    Miestas : ŽŽM
    Job/hobbies : MJ klipai, dainos
    Humor : Neturiu :D

    Maiklas Jacksonas siunčia žinutę Empty Re: Maiklas Jacksonas siunčia žinutę

    Rašyti by IEVA Antr. 03 09, 2010 2:23 pm

    MJ4ever rašo:čia ji jau sena..
    Tai am senas keliate, ir tuo labiau i naujienas?

    Sponsored content


    Maiklas Jacksonas siunčia žinutę Empty Re: Maiklas Jacksonas siunčia žinutę

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 7:31 pm