Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


  Visų žinomas moonwalkas

  IEVA
  IEVA
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : 2009-06-26
  Female Sagittarius Dog
  Pranešimų skaičius : 451
  Taškai : 900
  Reputatacija: : 7
  Birthday : 1994-12-16
  Join date : 2010-01-30
  Age : 29
  Miestas : ŽŽM
  Job/hobbies : MJ klipai, dainos
  Humor : Neturiu :D

  Visų žinomas moonwalkas Empty Visų žinomas moonwalkas

  Rašyti by IEVA Tr. 02 10, 2010 9:05 pm

  Mėnulio eisena“ (angl. moonwalk) – vienas iš pagrindinių breakdance šokių stiliaus žingsnelių, kurį atlikdamas šokėjas slysta atbulom, nors jo kojos atrodo taip, lyg jis eitų į priekį. Kuriama iliuzija – pagrindinis šio žingsnelio tikslas.

  Nors M. Džeksonas neatrado šokio mechanizmo (tai padarė Marcel Marceau) ir niekada netvirtino tai padaręs, būtent atlikėjas šiam šokio žingsneliui sugalvojo pavadinimą „mėnulio eisena“ ir padarė jį vienu iš labiausiai atpažįstamų šokio žingsnių pasaulio istorijoje.
  Na stai visu taip Dievinamas Moonwalk'as


  https://www.youtube.com/v/n_3v-_p3ESo

  O stai cia pirmasis Maiklo atliktas Moonwalk'as pasirodyme per Motown 25meti: yesterday, today, forever. 1983 metais. Kuris buvo nominuotas Emmy apdovanojimu.


  https://www.youtube.com/v/UgPKc9FUC6Y

  Po to, kai pirmą kartą sušoko „mėnulio eiseną“ per „Motown“ dvidešimtpenkmetį, Maiklas Džeksonas vėliau atliko vadinamąją „keturių kampų“ „mėnulio eiseną“.
  M. Džeksonas kiek pakeitė šį žingsnelį tam, kad sukurtų iliuziją, kad vienu metu jis klajoja ir sukasi ratu tame pačiame taške. Šis žingsnis, dar vadinamas „apvaliąja mėnulio eisena“, atliekamas žengiant vieno bato kulnu tuo pat metu, kai kita koja pastatoma ant pirštų galų. Tada ant žemės padėta pėda slystama atgal, o tuo metu kita koja žengia kulnu per kitos kojos pirštų galus. Po to einantis švelnus kulkšnių pasukimas į bet kurią pusę sukuria lėto viso kūno sukimosi efektą. Žingsnelio esmė – sudaryti iliuziją, kad kūnas eina į priekį, kai iš tiesų yra sukamasi vietoje.

  Vėliau M. Džeksonas „apvaliąją mėnulio eiseną“ dar kartą modifikavo ir pavertė ją „statiškąja mėnulio eisena“ – be sukimosi efekto. Ją atliekant galima matyti muzikos klipuose „Smooth Criminal“ ir „Jam“.


  „Mėnulio eisena“ TV ir kine

  „Mėnulio eisena“ yra populiari visame pasaulyje ir dažniausiai siejama su Maiklo Džeksono pavarde, šis šokio žingsnelis buvo atliekamas daugelyje kino filmų ar televizijos serialų. Tiesa, dažniausiai tai – komiškos situacijos.

  Animacinio serialo „The Simpsons“ 1991 m. epizode „Absoliučiai reivuojantis tėtis“ (angl. Stark Raving Dad) specialaus kviestinio svečio Maiklo Džeksono balsas stengiasi paaiškinti Homeriui Simpsonui, kas jis toks. Po to, kai Džeksono balsas išvardina keletą savo dainų pavadinimų, o Homeris vis tiek lieka „tamsoje“, animacinis Džeksono herojus sušoka keletą judesių iš „Billie Jean“, o tarp jų – ir „mėnulio eiseną“. Homeris lieka sužavėtas ir nori sužinoti „kaip tu padarai tą dalyką su savo kojomis“. Džeksonas paaiškina, kaip tai daryti, bet Homeris vietoje to, kad slystų atgal, imi slysti pirmyn

  https://www.youtube.com/watch?v=D6PWVZDnP1E

   Dabar yra Tr. 05 29, 2024 9:03 pm