Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


  Viskas apie Michaelą

  IEVA
  IEVA
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : 2009-06-26
  Female Sagittarius Dog
  Pranešimų skaičius : 451
  Taškai : 900
  Reputatacija: : 7
  Birthday : 1994-12-16
  Join date : 2010-01-30
  Age : 29
  Miestas : ŽŽM
  Job/hobbies : MJ klipai, dainos
  Humor : Neturiu :D

  Viskas apie Michaelą Empty Viskas apie Michaelą

  Rašyti by IEVA Tr. 02 10, 2010 7:38 pm

  Michael’as gimė Indianoje. Jis buvo septintas iš devynių vaikų šeimoje. Be puikios muzikinės karjeros, jį taip pat labai išgarsino odos spalvos pakeitimas – gimęs juodaodžiu, jis, norėdamas padaryti savo karjerą sėkmingesne, ryžosi daugybei operacijų ir savo tikslą pasiekė – dabar jo oda balta. Visuomenėje buvo labai daug diskutuota dėl šio Michael’o poelgio. Daug mažiau abejonių muzikos kritikams kėlė nepriekaištingi jo kūriniai, už kuriuos dabar jis tituluojamas “Pop karaliumi”.
  1970-ieji. Michael’as Jackson’as būdamas vos penkerių metų, tampa grupės „The Jackson 5“ lyderiu. Keli šios vaikų grupės kūriniai pakilo net į JAV topų viršūnes. Savo solo karjerą Jackson‘as pradėjo „The Rolling Stones“ koveriais 1971-aisiais, vėliau sekė jo hitai “Got To Be There”, “Rockin‘ Robin” bei pirmasis JAV Top 40-uko hitas numeris vienas – daina “Ben”. Ir šis singlas, ir du pirmieji albumai, debiutinis “Got To Be There” bei antrasis “Ben” pasirodė 1972-aisiais, 1973-aisiais išleistas ir “Music And Me”. Michael‘as tęsė karjerą su vienu iš brolių. Pasivadinę “The Jacksons”, jie išleido albumą “The Best Of Michael Jackson”.
  1975-aisiais pasirodė ir naujas M. Jackson‘o albumas “Forever Michael”.
  1978-aisiais jis debiutavo kine, siaubo juostoje „The Wiz“, suvaidinęs baidyklę.
  1979-aisiais Michael‘as Jackson‘as pradėjo kilti kaip solo atlikėjas – prie to labai prisidėjo naujo albumo “Off The Wall” išleidimas rugpjūtį. Michael‘as tapo vienu iš retų atlikėjų, sugebėjusių pasiekti topo viršūnę su keturiais kūriniais iš vieno albumo. Hitais numeris vienas tapo dainos “Rock With You” ir “Don‘t Stop Till You Get Enough”, o Top 10-uke taip pat apsilankė kūriniai “Off The Wall” bei “She‘s Out Of My Life”. Albumo buvo parduota 7 milijonai kopijų, o pats Michael‘as pirmą kartą dainavo kartu su Quincy Jones‘u. Gruodį albumas “Off The Wall” – platininis.
  1980-ųjų vasarį už geriausią vyrišką R&B vokalą dainoje “Don‘t Stop Till You Get Enough” gavo “Grammy” statulėlę. Tuo tarpu Amerikos Muzikiniuose Apdovanojimuose sausį jis gavo tris statulėles: populiariausias soul muzikos albumas (”Off The Wall”), populiariausias soul atlikėjas bei populiariausias soul singlas (”Don‘t Stop Till You Get Enough”). „Billboard“ apdovanojimuose jaunasis debiutantas buvo įvertintas dviem apdovanojimais – kaip populiariausias juodaodis atlikėjas ir už populiariausią juodaodžio sukurtą albumą. Gegužę į JAV Top 40 pakilo naujas M. Jackson‘o singlas –”She‘s Out Of My Life”.
  1981-aisiais pasirodė jo 7-o dešimtmečio geriausi kūriniai albume „The Best Of Michael Jackson“. Jis taip pat laimėjo du Amerikos Muzikinius Apdovanojimus už geriausią vyro Soul/R&B vokalą bei populiariausią Soul/R&B albumą –”Off The Wal”
  1982-ųjų lapkritį išleido savo geriausią visų laikų albumą “Thriller”. Jame buvo septyni Top 10-uko hitai, tarp jų – ir viršūnę pasiekę “Billie Jean”, “Beat It” bei titulinė daina “Thriller”.
  1983-iųjų sausį albumas “Thriller” – jau platininis. Vasarį Michael‘as pasirodo muzikinio žurnalo „Rolling Stone“ viršelyje. Balandį naujas singlas “Billie Jean” pripažintas auksiniu. Gegužę pasirodo dar vienas singlas – daina “Wanna Be Startin‘ Somethin‘”. Ši daina taip pat buvo iš albumo “Thriller, kuris savo autoriui M. Jackson‘ui atnešė trylika „Billboard“ statulėlių bei, svarbiausia, populiariausio istorijoje albumo autoriaus vardą. Metų pabaigoje Michael‘as įrašė kūrinį su seru Paul‘u McCartney “Say, Say, Say”, kuris be vargo užkopė į pirmą JAV Top 40-uko vietą.
  1984-ųjų pradžioje Michael‘as Jackson‘as karaliavo visuose apdovanojimų ceremonijose: Amerikos Muzikinius Apdovanojimus jis paliko nešinas aštuoniomis statulėlėmis, tiek pat jų gavo ir “Grammy” apdovanojimuose. Skirtumas tik tas, kad pastaruosiuose jis negavo dar keturių prizų, kuriems buvo nominuotas. Michael‘ui “Grammy” atiteko už: metų įrašas ir geriausias vyro roko vokalas (daina “Beat It”), metų albumas ir geriausias vyro pop pasirodymas (albumas “Thriller”), geriausias vyro R&B atlikimas ir geriausiai parašyta R&B daina (”Billie Jean”), geriausias įrašas vaikams ir metų prodiuseris (kartu su Quincy Jones‘u). Kovą Michael‘io singlas “Thriller” pakilo į pirmą JAV Top 40 vietą, o pats atlikėjas antrą kartą pateko ant žurnalo „Rolling Stone“ viršelio. Spalį paskelbta, kad M. Jackson‘o albumas “Thriller” – jau 20 kartų platininis.

  1970-ieji. Michael’as Jackson’as būdamas vos penkerių metų, tampa grupės „The Jackson 5“ lyderiu. Keli šios vaikų grupės kūriniai pakilo net į JAV topų viršūnes. Savo solo karjerą Jackson‘as pradėjo „The Rolling Stones“ koveriais 1971-aisiais, vėliau sekė jo hitai "Got To Be There", "Rockin‘ Robin" bei pirmasis JAV Top 40-uko hitas numeris vienas – daina "Ben". Ir šis singlas, ir du pirmieji albumai, debiutinis "Got To Be There" bei antrasis "Ben" pasirodė 1972-aisiais, 1973-aisiais išleistas ir "Music And Me". Michael‘as tęsė karjerą su vienu iš brolių. Pasivadinę "The Jacksons", jie išleido albumą "The Best Of Michael Jackson".

  1975-aisiais pasirodė ir naujas M. Jackson‘o albumas "Forever Michael".

  1978-aisiais jis debiutavo kine, siaubo juostoje „The Wiz“, suvaidinęs baidyklę.

  1979-aisiais Michael‘as Jackson‘as pradėjo kilti kaip solo atlikėjas – prie to labai prisidėjo naujo albumo "Off The Wall" išleidimas rugpjūtį. Michael‘as tapo vienu iš retų atlikėjų, sugebėjusių pasiekti topo viršūnę su keturiais kūriniais iš vieno albumo. Hitais numeris vienas tapo dainos "Rock With You" ir "Don‘t Stop Till You Get Enough", o Top 10-uke taip pat apsilankė kūriniai "Off The Wall" bei "She‘s Out Of My Life". Albumo buvo parduota 7 milijonai kopijų, o pats Michael‘as pirmą kartą dainavo kartu su Quincy Jones‘u. Gruodį albumas "Off The Wall" – platininis.
  1980-ųjų vasarį už geriausią vyrišką R&B vokalą dainoje "Don‘t Stop Till You Get Enough" gavo “Grammy” statulėlę. Tuo tarpu Amerikos Muzikiniuose Apdovanojimuose sausį jis gavo tris statulėles: populiariausias soul muzikos albumas ("Off The Wall"), populiariausias soul atlikėjas bei populiariausias soul singlas ("Don‘t Stop Till You Get Enough"). „Billboard“ apdovanojimuose jaunasis debiutantas buvo įvertintas dviem apdovanojimais – kaip populiariausias juodaodis atlikėjas ir už populiariausią juodaodžio sukurtą albumą. Gegužę į JAV Top 40 pakilo naujas M. Jackson‘o singlas –"She‘s Out Of My Life".

  1981-aisiais pasirodė jo 70-o dešimtmečio geriausi kūriniai albume „The Best Of Michael Jackson“. Jis taip pat laimėjo du Amerikos Muzikinius Apdovanojimus už geriausią vyro Soul/R&B vokalą bei populiariausią Soul/R&B albumą –"Off The Wall".

  1982-ųjų lapkritį išleido savo geriausią visų laikų albumą "Thriller". Jame buvo septyni Top 10-uko hitai, tarp jų – ir viršūnę pasiekę "Billie Jean", "Beat It" bei titulinė daina "Thriller".

  1983-iųjų sausį albumas "Thriller" – jau platininis. Vasarį Michael‘as pasirodo muzikinio žurnalo „Rolling Stone“ viršelyje. Balandį naujas singlas "Billie Jean" pripažintas auksiniu. Gegužę pasirodo dar vienas singlas – daina "Wanna Be Startin‘ Somethin‘". Ši daina taip pat buvo iš albumo "Thriller, kuris savo autoriui M. Jackson‘ui atnešė trylika „Billboard“ statulėlių bei, svarbiausia, populiariausio istorijoje albumo autoriaus vardą. Iš viso pasaulyje parduota 51 milijonas "Thriller" kopijų (25 milijonai vien JAV). Metų pabaigoje Michael‘as įrašė kūrinį su seru Paul‘u McCartney "Say, Say, Say", kuris be vargo užkopė į pirmą JAV Top 40-uko vietą.

  1984-ųjų pradžioje Michael‘as Jackson‘as karaliavo visuose apdovanojimų ceremonijose: Amerikos Muzikinius Apdovanojimus jis paliko nešinas aštuoniomis statulėlėmis, tiek pat jų gavo ir “Grammy” apdovanojimuose. Skirtumas tik tas, kad pastaruosiuose jis negavo dar keturių prizų, kuriems buvo nominuotas. Michael‘ui “Grammy” atiteko už: metų įrašas ir geriausias vyro roko vokalas (daina "Beat It"), metų albumas ir geriausias vyro pop pasirodymas (albumas "Thriller"), geriausias vyro R&B atlikimas ir geriausiai parašyta R&B daina ("Billie Jean"), geriausias įrašas vaikams ir metų prodiuseris (kartu su Quincy Jones‘u). Kovą Michael‘io singlas "Thriller" pakilo į pirmą JAV Top 40 vietą, o pats atlikėjas antrą kartą pateko ant žurnalo „Rolling Stone“ viršelio. Spalį paskelbta, kad M. Jackson‘o albumas "Thriller" – jau 20 kartų platininis.

  1985-ųjų vasarį Jackson‘as laimėjo “Grammy” statulėlę už geriausią ilgą vaizdo klipą –"Thriller". Birželį senesnis albumas "Off The Wall" pripažintas penkis kartus platininiu.

  1986-aisiais atlikėjas gavo “Grammy” už geriausiai parašytą dainą –"We Are The World" (su Lionel‘iu Richie).

  1987-ųjų rugpjūtį pasirodė M. Jackson‘o albumas "Bad", o dainininkas pradėjo savo koncertines gastroles po visą pasaulį. Didžiausiais albumo "Bad" hitais tapo dainos "Dirty Diana", "Man In The Mirror" ir "I Just Can‘t Stop Loving You" , kuri jau rugsėjį dviem savaitėms pakilo į pačią JAV Top 40 viršūnę. Spalį tokį pat rezultatą pakartojo ir singlas "Bad". Lapkritį albumas "Bad" buvo tris, o gruodį – jau keturis kartus platininis.
  1980-ųjų vasarį už geriausią vyrišką R&B vokalą dainoje "Don‘t Stop Till You Get Enough" gavo “Grammy” statulėlę. Tuo tarpu Amerikos Muzikiniuose Apdovanojimuose sausį jis gavo tris statulėles: populiariausias soul muzikos albumas ("Off The Wall"), populiariausias soul atlikėjas bei populiariausias soul singlas ("Don‘t Stop Till You Get Enough"). „Billboard“ apdovanojimuose jaunasis debiutantas buvo įvertintas dviem apdovanojimais – kaip populiariausias juodaodis atlikėjas ir už populiariausią juodaodžio sukurtą albumą. Gegužę į JAV Top 40 pakilo naujas M. Jackson‘o singlas –"She‘s Out Of My Life".

  1981-aisiais pasirodė jo 70-o dešimtmečio geriausi kūriniai albume „The Best Of Michael Jackson“. Jis taip pat laimėjo du Amerikos Muzikinius Apdovanojimus už geriausią vyro Soul/R&B vokalą bei populiariausią Soul/R&B albumą –"Off The Wall".

  1982-ųjų lapkritį išleido savo geriausią visų laikų albumą "Thriller". Jame buvo septyni Top 10-uko hitai, tarp jų – ir viršūnę pasiekę "Billie Jean", "Beat It" bei titulinė daina "Thriller".

  1983-iųjų sausį albumas "Thriller" – jau platininis. Vasarį Michael‘as pasirodo muzikinio žurnalo „Rolling Stone“ viršelyje. Balandį naujas singlas "Billie Jean" pripažintas auksiniu. Gegužę pasirodo dar vienas singlas – daina "Wanna Be Startin‘ Somethin‘". Ši daina taip pat buvo iš albumo "Thriller, kuris savo autoriui M. Jackson‘ui atnešė trylika „Billboard“ statulėlių bei, svarbiausia, populiariausio istorijoje albumo autoriaus vardą. Iš viso pasaulyje parduota 51 milijonas "Thriller" kopijų (25 milijonai vien JAV). Metų pabaigoje Michael‘as įrašė kūrinį su seru Paul‘u McCartney "Say, Say, Say", kuris be vargo užkopė į pirmą JAV Top 40-uko vietą.

  1984-ųjų pradžioje Michael‘as Jackson‘as karaliavo visuose apdovanojimų ceremonijose: Amerikos Muzikinius Apdovanojimus jis paliko nešinas aštuoniomis statulėlėmis, tiek pat jų gavo ir “Grammy” apdovanojimuose. Skirtumas tik tas, kad pastaruosiuose jis negavo dar keturių prizų, kuriems buvo nominuotas. Michael‘ui “Grammy” atiteko už: metų įrašas ir geriausias vyro roko vokalas (daina "Beat It"), metų albumas ir geriausias vyro pop pasirodymas (albumas "Thriller"), geriausias vyro R&B atlikimas ir geriausiai parašyta R&B daina ("Billie Jean"), geriausias įrašas vaikams ir metų prodiuseris (kartu su Quincy Jones‘u). Kovą Michael‘io singlas "Thriller" pakilo į pirmą JAV Top 40 vietą, o pats atlikėjas antrą kartą pateko ant žurnalo „Rolling Stone“ viršelio. Spalį paskelbta, kad M. Jackson‘o albumas "Thriller" – jau 20 kartų platininis.

  1988-ųjų sausį M. Jackson‘as išleido savo autobiografinę knygą „Moonwalk“. Kovą albumas "Bad" buvo pripažintas penktą kartą platininiu. Birželį ir šis, ir kur kas senesnis diskas "Off The Wall" pasiekė šešiskart platininių ribą.

  1989-ųjų vasarį „Pop karalius“ atsiėmė platininius apdovanojimus už singlus "Billie Jean", "Beat It", "Don‘t Stop Till You Get Enough", "Rock With You" bei auksinius už "Off The Wall" ir "She‘s Out Of My Life". Gruodį platininiu tapo ir singlas „Thriller“.

  1990-ųjų vasarį M. Jackson‘as gavo “Grammy” už geriausią trumpametražį vaizdo klipą "Leave Me Alone". Gegužę buvo pranešta, kad albumas "Thriller" – jau 21 kartą platininis.

  1991-ųjų lapkritį Michael‘as išleido naują albumą "Dangerous", kurio Jungtinėse Valstijose buvo parduota per 7 milijonus kopijų, o didžiausiais hitais tapo dainos "In The Closet" (šioje dainoje skambėjo ir Monako princesės Stefani kalba), "Black Or White bei "Remember The Time".

  1992-ųjų sausį albumas "Dangerous" jau buvo keturis kartus platininis, o Michael‘as – trečią kartą ant „Rolling Stone“ viršelio. Vasarį singlas "Black Or White" pripažintas platininiu. Kovą auksinio singlo titulą gavo daina "Remember The Time", birželį –"In The Closet". Šiais metais M. Jackson‘as pradėjo dar vieną koncertinį turą po pasaulį, kuris tęsėsi ir sekančiais metais.

  1993-iųjų vasarį Michael‘as gavo Amerikos Muzikinių Apdovanojimų prizus už geriausią Pop/Rock albumą "Dangerous" ir geriausią Soul/R&B dainą "Remember The Time". „Rolling Stone“ paskelbtame geriausių vaizdo klipų Top 100-uke M. Jackson‘o dainos išsidėstė taip: 8 –"Leave Me Alone"; 12 - "Beat It"; 16 –"Thriller"; 27 –"Billie Jean"; 52 –"Black Or White". Kovą albumas "Dangerous" – penkiskart platininis. Rugpjūtį albumas "Thriller" – 22, "Bad" – 7 kartus platininis. Gruodį naujas singlas "Will You Be There" pripažintas auksiniu.

  1994-ųjų gegužės 26-ą dieną M. Jackson‘as vedė rokenrolo karaliaus Elvio Presley dukrą Lisa Marie. Ši santuoka iširo po 18-os mėnesių. Rugsėjį "Thriller" jau 24, "Bad" – 8, o "Dangerous" – 6 kartus platininiai.1995-ųjų birželį pasirodo naujas Michael‘o albumas –"HIStory Past Present & Future". Tai dvigubas albumas, kurio viename diske buvo įrašyti geriausi jo praeities hitai. Tarp naujų kūrinių – duetas su seserim Janet Jackson "Scream" bei Top 40 hitas Nr. Vienas – daina "You Are Not Alone". Didelį ažiotažą sukėlė daina "They Don‘t Care About Us", kurioje M. Jackson‘as grubiai įžeidinėja žydų tikėjimo žmones. Pasklidus kalboms apie neetiškus hito žodžius, atlikėjas atsiprašė bei bandė paaiškinti tokio teksto priežastis ir perdainavo kūrinį be įžeidžiančių vietų, tačiau, kai atėjo laikas kurti dainos vaizdo klipą, Michael‘as panaudojo senąją versiją, tuo sukeldamas didelį pasipiktinimą. Vis dėlto, ši daina dideliu hitu taip ir netapo. Daina "Scream", įrašyta su jaunesne seserim Janet, birželio pabaigoje pakilo iki JAV Top 10-uko, o liepą į JAV Top‘ą pakilo ir "You Are Not Alone". Rugpjūtį albumas "HIStory Past Present & Future" tapo penkiskart platininiu. Rugsėjo pabaigoje singlas "You Are Not Alone" pakilo į JAV Top 40-uko viršūnę, o po mėnesio jis jau buvo auksinis. Už dainos "Scream" vaizdo klipą Michael‘as taip pat laimėjo tris MTV apdovanojimus. Gruodį paskelbta, kad albumas "Off The Wall" peržengė septynis kartus platininio ribą. Šį mėnesį jis taip pat pradėjo šešių savaičių karaliavimą Didžiosios Britanijos Top‘e su daina "Earth Song".

  1996-ųjų sausį M. Jackson‘as laimėjo Amerikos Muzikinį Apdovanojimą kaip populiariausias Roko/Pop atlikėjas vyras, o albumas "HIStory Past Present & Future" tapo šešis kartus platininiu. Vasarį už dainos "Scream" video klipą atlikėjas gavo ir “Grammy” statulėlę. Skandalingasis singlas "They Don‘t Care About Us" balandį pakilo į JAV Top 40-uką. Šiais metais Michael‘as taip pat paskelbė, kad jo draugė, Deborah Rowe, laukiasi nuo jo vaiko. Po kurio laiko pora susituokė, o 1997-aisiais sulaukė ir palikuonio – Micheal‘o Jackson‘o Jaunesniojo. Nors Deborah ir teigė, kad santuoka normali, Michael‘as su vaiku gyveno atskirai.

  1997-ųjų balandį į JAV Top 40-uką pakyla naujas Michael‘io singlas "Blood On The Dancefloor". Gegužę pasirodė ir naujas, miksų albumas su keliomis naujomis dainomis "Blood On The Dancefloor – History In The Mix". Šis albumas net netapo platininiu JAV, priežasčių kodėl taip atsitiko, ieškoma iki šiol. Didesnės sėkmės albumas sulaukė Europoje, kur hitais tapo dainos "Blood On The Dancefloor" bei "Stranger In Moscow". Liepą šis albumas JAV tapo auksiniu, o senasis "Thriller" pasiekė jau 25 milijonų pardavimų Amerikoje ribą.

  1998-ųjų vasarį buvo pranešta, kad ilgametis televizijos animacinio filmo „The Simpsons“ gerbėjas, M. Jackson‘as, parašė 1991-ųjų metų šio projekto albumo „The Simpsons Sing The Blues“ hitą „Do The Bartman“. Balandį Michael‘as susilaukė antro vaiko – Deborah Rowe Beverly Hilse pagimdė jam mergaitę, pavadintą Paris Michael Katherine Jackson.

  1999-ųjų gegužę „Pop karalius“ nubaustas 2000 dolerių bauda viename Italijos teismų,, už tai, kad jo daina "Will You Be There" buvo pripažinta plagiatu. Ieškinį padavė vienas dainininkas italas, teigdamas, kad Michael‘o superhitas yra ne kas kitas, o jo dainos „Swans Of Balaka“ angliška kopija. Spalį buvo pranešta, kad Jackson‘as išsiskyrė su savo antrąja žmona, dviejų vaikų motina, Deborah Rowe. Albumas "HIStory Past Present & Future" buvo pripažintas septynis kartus platininiu. Metų pabaigoje MTV paskelbtame geriausių istorijoje vaizdo klipų 100-uke, Michael‘o dainos išsidėstė taip: 1 –"Thriller"; 12 – "Beat It"; 35 –"Billie Jean".

  2000-ųjų gegužę albumas "Dangerous" – septintą, spalį "Thriller" - 26 kartą platininis.
  2001-ųjų kovą M. Jackson‘as priimamas į rokenrolo šlovės muziejų kaip solo atlikėjas. Rugsėjį į JAV Top 40-uką pakyla visiškai naujas atlikėjo singlas –"You Rock My World". Tą patį mėnesį žvaigždė atšventė savo 30-ies metų muzikos pasaulyje jubiliejų. Koncerte Niujorko „Madison Square Garden“ salėje pasirodymus atliko Michael‘o broliai, kitos muzikos žvaigždės. Singlas "You Rock My World" spalį pakilo į JAV Top 10-uką, o taip pat pasirodė vienas brangiausių visų laikų albumų – 30 milijonų JAV dolerių kainavęs M. Jackson‘o darbas "Invincible". Šis albumas pakilo į šių šalių albumų topų viršūnes: Didžiosios Britanijos, Australijos, Belgijos, Danijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, Vengrijos, Norvegijos, Švedijos, Šveicarijos ir Turkijos. Gruodį albumas tapo platininiu JAV, o singlo pavidalu pasirodė nauja daina –"Butterflies“. Daugelyje šalių šiais metais taip pat išpopuliarėjo grupė „Alien Ant Farm“, atlikusi Jackson‘o dainos "Smooth Criminal" koverį.

  2002-ųjų sausį albumas "Invincible" – jau antrą kartą platininis. Vis dėlto, šis diskas nepateisino Pop karaliaus lūkesčių. Birželį M. Jackson‘as priimtas į dainų autorių šlovės muziejų. Į topų viršūnes pakyla dar viena perdainuota jo daina – grupė „King Of House“ įrašo šlagerio "Billie Jean" koverį. Iš viso Amerikoje buvo parduoti daugiau nei 58 milijonai legalių M. Jackson‘o įrašų.

  2009 m. birželio 25 d. naktį mirė nuo širdies smūgio.
  IEVA
  IEVA
  Falling Loves
  Falling Loves


  MJ fanas nuo: : 2009-06-26
  Female Sagittarius Dog
  Pranešimų skaičius : 451
  Taškai : 900
  Reputatacija: : 7
  Birthday : 1994-12-16
  Join date : 2010-01-30
  Age : 29
  Miestas : ŽŽM
  Job/hobbies : MJ klipai, dainos
  Humor : Neturiu :D

  Viskas apie Michaelą Empty Re: Viskas apie Michaelą

  Rašyti by IEVA Kv. 03 11, 2010 9:12 pm

  2002 metais gimė trečiasis Michael vaikas - Prince Michael Jackson II (taip pat žinomas kaip Blanket). Vaiko motinos tapatybė nebuvo atskleista.

  2003 metais "Sony" išleido Michael vaizdo ir garso įrašų rinkinį, kuris JAV pakilo iki 13 vietos bei buvo paskelbtas platininiu. Didžiojoje Britanijoje šio albumo parduota 1,2 mln. kopijų.

  Tais pačiais metais pasirodė dokumentinis filmas "Living with Michael Jackson", kuriame jis nufilmuotas su Gavin Arvizo, vėliau jį apkaltinusiu tvirkinimu. Teismas vyko 2005 metais, jo metu Michael pripažintas nekaltu.

  2006 metais "Sony BMG" išleido albumą "Visionary" - vaizdo ir garso įrašai, skirti Europos rinkai. Vėliau albumas išleistas JAV.

  Vienas pirmųjų Jackson pasirodymo po teismo proceso buvo 2006 m. lapkritį, kai jis Londono "Guinness World Records" renginyje atsiėmė aštuonis apdovanojimus, du iš jų "Pirmasis atlikėjas, uždirbęs daugiau nei 100 mln. JAV dolerių per metus", "Sėkmingiausias visų laikų atlikėjas".

  2006 m. lapkričio 15 d. jis gavo Deimantinį apdovanojimą (Diamond Award) renginyje World Music Awards, kaip atlikėjas, pardavęs daugiau nei 100 mln. albumų kopijų.

  Tais pačiais metais JAV Michael dalyvavo James Brown laidotuvėse.

  2008 metais išleistas jubiliejinis "Thriller" albumas, kuris pirmą kartą buvo įrašytas prieš 25 metus. Albume taip pat galima rasti anksčiau negirdėtą dainą "For All Time", bei senų dainų miksus.

  Iki šiol JAV parduota apie 800 tūkst. šio perleisto albumo kopijų.

  2009 metais Michael rengėsi 50 koncertų turui Londone.

  2009 m. birželio 25 d. Michael iškeliavo į geresnį pasaulį

   Dabar yra Št. 05 25, 2024 4:50 am