Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


3 posters

    Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną????

    IEVA
    IEVA
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : 2009-06-26
    Female Sagittarius Dog
    Pranešimų skaičius : 451
    Taškai : 900
    Reputatacija: : 7
    Birthday : 1994-12-16
    Join date : 2010-01-30
    Age : 29
    Miestas : ŽŽM
    Job/hobbies : MJ klipai, dainos
    Humor : Neturiu :D

    Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną???? Empty Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną????

    Rašyti by IEVA Pen. 04 09, 2010 11:35 am

    New York. Lady GaGa (24) – neabejotinai karščiausia naujiena. Bilietai į jos pasirodymus išpirkti visame pasaulyje, didžiulis fanų, sekančių atlikėją, būrys, beprotiški muzikiniai klipai ir dar beprotiškesnis garderobas – taigi kai kas tikrai pasakytų, kad ji – „viena iš milijono“ atlikėjų, ypač ryškiai įsirašančių į istoriją, kaip Michael Jackson (†50).
    GaGa prodiuseris Rodney Jerkins (32), bendradarbiavęs su dainininke įrašinėjant naujausią dainą „Telephone“, vakar sulaukusią apie milijardą peržiūrų internete, pasakė, kad ji jam primena pop karalių vėlyvuoju kūrybos laikotarpiu. Su „Thriller“ atlikėju prodiuseris dirbo 2001-aisias, įrašinėjant albumą „Invincible“.

    Rodney žurnalui "People" sakė: „Jau ilgą laiką nematėme tokios atlikėjos kaip Lady GaGa – nematėm tokios atlikėjos, kuri nejaustų jokios baimės. Prisimenu, kaip Michael Jackson man sakydavo, kad buvo tiesiog 'nukryžiuotas' už singlą 'Thriller', tačiau jis privalėjo padaryti tai, ką tuo metu jautė esant reikalinga".

    "Man tiesiog pasisekė, kad esu istorijos dalis. Visuomet norėjau palikti žymę muzikos pasaulyje ir turėti galimybę pasakyti, kad dirbau su Michael Jackson, o dabar dirbu su Lady GaGa, kuri greičiausiai įeis į istoriją kaip viena iš geriausių visų laikų atlikėjų moterų".

    Taip pat jis kalbėjo, kaip susidūrė su ypač svarbia užduotimi suderinti gatvės garsus, kurių norėjo Beyoncé (28), dainuojanti vieną „Telephone“ posmą, su disco tema, kuri vyravo likusioje garso takelio dalyje.

    Rodney paaiškino: „Kai susisiekiau su Beyoncé telefonu, ji man aiškino, kad nori sujungti savo posmą su variklio, gatvės garsais. Tiesą pasakius, aš buvau užkluptas iš pasalų, mąsčiau sau, kaip aš tai padarysiu? Kaip aš padarysiu disco – techno įrašą ir sukursiu variklio, gatvės gaudesių giesmę jos posmui? Bet kai tik patekau į studiją, tai 'atėjo' savaime“.
    MJ4ever
    MJ4ever
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : Seniai

    Female Cancer Buffalo
    Pranešimų skaičius : 202
    Taškai : 432
    Reputatacija: : 11
    Birthday : 1997-06-27
    Join date : 2010-01-30
    Age : 26
    Miestas : In The Sky With Sun.
    Job/hobbies : MJ,šokiai ,muziką ,grojimas
    Humor : Gyveno kartą mergaitė.Taip jei ir reikia.

    Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną???? Empty Re: Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną????

    Rašyti by MJ4ever Pen. 04 09, 2010 8:25 pm

    Niekada. Ji dar to nenusipelnė.Beyoncė yra daug DAUG geresnė ir verta istorijos, o ką tokio padarė ta Gaga? Įrašė kelis albumus ir jau išgarsėjo, ne.
    IEVA
    IEVA
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : 2009-06-26
    Female Sagittarius Dog
    Pranešimų skaičius : 451
    Taškai : 900
    Reputatacija: : 7
    Birthday : 1994-12-16
    Join date : 2010-01-30
    Age : 29
    Miestas : ŽŽM
    Job/hobbies : MJ klipai, dainos
    Humor : Neturiu :D

    Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną???? Empty Re: Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną????

    Rašyti by IEVA Št. 04 10, 2010 10:23 am

    Na labiausiai ji išgarsėjo su singlu Telephone, kurį padėjo įrašyti Beyonce.
    avatar
    laurynas83
    Naujokas
    Naujokas


    MJ fanas nuo: : 1994m
    Sagittarius Pig
    Pranešimų skaičius : 3
    Taškai : 3
    Reputatacija: : 0
    Birthday : 1983-12-05
    Join date : 2010-05-20
    Age : 40
    Miestas : šakiai
    Job/hobbies : auginu vaikus
    Humor : turiu gera

    Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną???? Empty Re: Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną????

    Rašyti by laurynas83 Kv. 05 20, 2010 12:02 pm

    tai ka padarė maiklas niekas jau nepadarys

    Sponsored content


    Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną???? Empty Re: Lady Gaga pakeis Maiklą Džeksoną????

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 3:23 pm